Opis
Sypialnia, która staje się Twoim centrum dowodzenia
Praca z łóżka nigdy nie była tak wygodna i stylowa. Stół jezdny PIENO to odpowiedź na rosnącą potrzebę elastyczności w domowym zaciszu. Zapomnij o niewygodnym trzymaniu laptopa na kolanach – ten mobilny mebel pozwala stworzyć ergonomiczną przestrzeń do pracy i relaksu dokładnie tam, gdzie tego w danej chwili potrzebujesz. To jednocześnie najlepsze i najbardziej eleganckie rozwiązanie, które idealnie komponuje się z naszymi łóżkami Aria oraz Aria II, tworząc w sypialni spójny, dopracowany w każdym detalu zestaw.
Design, który nadąża za Tobą
To Ty decydujesz, jaką rolę zagra dzisiaj. Rano posłuży jako idealny stolik na leniwe śniadanie do łóżka. W ciągu dnia przekształci się w pełnoprawne biurko do home office, na którym swobodnie zmieścisz laptopa, notatki i kubek z kawą. A gdy nie jest używany nad łóżkiem? Wystarczy dosunąć go do ściany, by stworzyć elegancką konsolę lub dodatkowy blat roboczy w dowolnym pomieszczeniu.
Sekretem funkcjonalności stołu PIENO jest płynny system jezdny. Konstrukcja bez problemu wsuwa się nad ramę dużego łóżka:
* Ukryty ruch: Wysokiej jakości kółka jezdne pozwalają na ciche i płynne przesuwanie stołu po sypialni.
* Pełna kontrola: Mechanizm blokady kółek gwarantuje, że gdy już znajdziesz idealną pozycję do pracy lub jedzenia, mebel pozostanie stabilny jak klasyczne biurko.
Przeznaczenie: sypialnia, salon, gabinet, pokój młodzieżowy
Wolność pracy i relaksu tam, gdzie masz na to ochotę
Specyfikacja techniczna
| Cecha | Szczegóły |
|---|---|
| Szerokość | 194 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Waga | 26 kg |
| Korpus | stalowe profile |
| Materiał (półki/blat) | Drewno sosnowe 28 mm (szczotkowane, olejowane) |
| Kolorystyka | aksamitna czerń, alpejska biel, RAL |














